Uzman Görüşü: İşte Bu 4 Altcoin Boğa Koşusunda Başarılı Olacak!

Kripto paralar pahalı olmak zorunda mı? Cevap hayır. Şu anda 1 doların altında işlem gören çok sayıda kripto para var ve bunlar birçok insanı cezbediyor. Aynı zamanda, bu coinlerin iyi temellere sahip olması koşuluyla, 100 katına kadar çıkmaları mümkün. Bu yüzden, Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Camille Lemmens, bir sonraki boğa koşusu ayağında başarılı olabilecek bu tür 4 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Pyth Network ($PYTH)

Pyth Network, Solana’yı evi olarak gören bir oracle. Bildiğiniz gibi, oracle’lar Blockchain ortamında kritik öneme sahiptir. Nedeni basittir. Blockchain’leri dış dünya ile iletişim kuramaz. Şimdi, bunun kritik bir özellik olduğunu anlayabilirsiniz. Blockchain’ler bu gerçek dünya bilgisine ihtiyaç duyarlar, böylece yapılış amaçlarını yerine getirebilirler.

Ve oracle’ların bilgi sağladığı daha pek çok şey var. Ancak Pyth Network finans sektöründe aktif. Örneğin kripto, hisse senetleri, FX veya emtialar gibi gerçek zamanlı piyasa verileri sağlar. Oracle’ları 55’ten fazla Blockchain’i birbirine bağlar ve 350’den fazla Dapps’e hizmet verir. Ayrıca günde 90 milyondan fazla güncellemeye sahiptir. Yani bu, gün boyu kesintisiz, hızlı, hassas ve güvenli güncellemeler anlamına geliyor. Şu anki PYTH fiyatı 0,3369 dolar ve piyasa değeri 1,2 milyar dolar. Solana’da olmak PYTH için de bir bonus faktör olabilir. Bu yüzden gözünüzü dört açın.

İkinci sırada MANTRA (OM) var

MANTRA Chain ile RWA sektörüne geçiyoruz. Özetle, RWA gerçek dünya varlıklarını tokenlaştırmakla ilgili. Örneğin gayrimenkulleri, emtiaları, ABD tahvillerini veya değerli metalleri tokenlaştırabilirsiniz. Gerçek dünyadan hemen hemen her şeyi tokenlaştırabilirsiniz. Şimdi, bir kez tokenize edildiğinde, bir varlık daha uygun fiyatlı hale gelir. Basit bir örnek olarak gayrimenkul verilebilir. Hepimiz 1 milyon dolarlık bir eve sahip olamayız. Ancak, parçalara ayrılmış bir varlığı karşılayabilir ve o 1 milyon dolarlık evin daha küçük bir kısmına sahip olabiliriz.

MANTRA Chain’i Cosmos ekosisteminde bulabilirsiniz. Bunun benim en sevdiğim kripto ekosistemlerinden biri olduğu bir sır değil. Cosmos Katman-0 Blockchain olduğundan, MANTRA Chain bir Katman-1 Blockchain’dir. TradFi ve DeFi arasındaki boşluğu doldurmaya çalışır. Bu aynı zamanda yakında Map of Zones’un bir parçası olacağı anlamına geliyor. Şu anki OM fiyatı 603 milyon dolar piyasa değeri ile 0,73 dolar. Son bir yılda %3510 artış gösterdi!

Listeye SingularityNET (AGIX) ile devam ediyoruz

SingularityNET yapay zeka sektöründe faaliyet gösteriyor. RWA sektörü MANTRA Chain gibi, bu da mevcut boğa koşusunun ana sektörlerinden biridir. SingularityNET için en büyük haber, Fetch.ai ve Ocean Protocol ile yakında gerçekleşecek olan birleşmesi. Yeni projenin adı Artificial Superintelligence Alliance. Sonuç olarak, ASI adında yeni bir coin ortaya çıkacak.

SingularityNET göç token sözleşmesini sunuyor. Bu, devasa yeni bir yapay zeka platformunun tonunu belirliyor. Yapay zeka için oyunun kurallarını değiştirecek bir gelişme yaşanıyor. Yapay zeka ve veri için Web3’ün benimsenmesi büyük bir destek alabilir. Açık ara dünyanın en büyük bağımsız yapay zeka vakfı olacak. Mevcut AGIX fiyatı 0,5397 dolar ve 691 milyar dolar piyasa değerine sahip. Birleşmeyle birlikte tüm bunlar yakında değişecek.

Son sıradaki altcoin: Oasis Network (ROSE)

Oasis Network ile gizlilik ve yapay zeka sektörlerine giriyoruz. Gizlilik, Blockchain’lerde de ihtiyaç duyduğumuz ortak bir hak. Bildiğiniz gibi, Blockchain’ler anonim değil takma isimlidir. Başka bir deyişle, işlemler Blockchain üzerinde görülebilir. Ancak, bir işleme veya cüzdana bağlı bir isim yoktur. Öte yandan, bir cüzdana bir isim eklemek çok zor değildir. Dolayısıyla, Blockchain üzerinde gizlilik söz konusudur.

Oasis Network bu gizlilik için kayan bir ölçek sunar. 100 halka açık veya özel arasında ve bunların arasında herhangi bir yerde hareket edebilirsiniz. Oasis ayrıca herhangi bir EVM Blockchain’de cross-chain seçenekleri sunar. Bunun için Oasis Gizlilik Katmanını sunar. Oasis gizliliğini birçok kullanım durumunda uygulayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Oasis’in iz bırakması için pek çok fırsat var. Şu anki ROSE fiyatı 0,1065 dolar. Altcoin piyasa değeri 720 milyon dolar. Son 7 günden beri tekrar yükselişe geçti. Geçen yıl boyunca %188 oranında artış gösterdi.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir